Oferta fotograficzna

Fotografia to sztuka, która zatrzymuje, jakże ulotne, chwile. Dzięki niej można wrócić wspomnieniami do czegoś co było wyjątkowe i ważne. Fotografia może służyć do zatrzymania wspomnień, zabawy ale też do pracy, dlatego, w swej ofercie, wychodzimy naprzeciw klientom.

FOTOGRAFIA PORTRETOWA – Fotografujemy u klienta lub w plenerze.

FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA – Chcesz upamiętnić swój ślub, urodziny rodziców, dzieci lub inne ważne wydarzenia? Zadbamy o profesjonalne zdjęcia podczas przygotowań do przyjęcia, w trakcie trwania i plenerowe.

PORTFOLIO – Tworzysz portfolio? Potrzebujesz profesjonalnych zdjęć? Zapraszamy do nas na sesję zdjęciową.

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE – Masz pomysł na szalone zdjęcia lub po prostu chcesz mieć sesję zdjęciową we własnej aranżacji? Sprostamy Twoim wymaganiom.

FOTOGRAFIA ULUBIEŃCÓW – Posiadasz zwierzaka, którego traktujesz jak członka rodziny? Świetnie, możemy zrobić mu sesję zdjęciową.

IMPREZY MASOWE – Organizujesz koncert, wydarzenie kulturalne lub społeczne, wystawę itp.? Wykonujemy zdjęcia reportażowe – zapewniamy obsługę fotograficzną.

ZDJĘCIA UŻYTKOWE – Prowadzisz firmę, potrzebujesz zdjęć do katalogów, ulotek, plakatów, itp.? Dobrze trafiłeś. Wykonamy je dla Ciebie w sposób w pełni profesjonalny. Ponadto zapraszamy do zapoznania się z ofertą graficzną, być może zainteresuje Cię fakt, że możemy zaprojektować dla Ciebie także katalogi, plakaty, ulotki itp.

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial